Koalicja MCR+[R]

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-08-13 23:01:36

chrysTUZ

Gość

Podanie o przyjęcie do sojuszu

Witam,

zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie do sojuszu.

1:Wiek -26
2:Koordy: 68, -6
3:Pop: 240 i szykuje się do założenia nowej osady
4:Umiejętności -do traviana powracam po 4-letniej przerwie, zasady gry przypominałem sobie przez ostatnie 3 miesiące na s6, gdzie jako samotny wilk farmiłem silniejszych od siebie Pracuję na rożne zmiany, często kończę prace o 1-wszej -trzeciej nad ranem, więc jestem dostępny o rożnych dniach i nocy; karny i zdyscyplinowany gracz, wierny sojusznik
5:Pojęcie o grze -jest
6:Deff cz Off -off
7:Dlaczego chcesz do nas dołączyć,czy jesteś lub byłeś czyją farmą!
uważam, ze gra w sojuszu jest o wiele bardziej pasjonująca, skuteczniejsza i daje większe możliwości rozwoju, ale pod warunkiem dobrej organizacji i sprawnej wymiany informacji między jego członkami -wybrałem Wasz sojusz ze względu na bliskość geograficzną i silną pozycję, którą chciałbym w miarę swoich możliwości jeszcze wzmocnić. Atakują mnie, zazwyczaj nieskutecznie najbliżsi sąsiedzi (obecnie głównie członkowie sojuszu NP), ponieważ w sobotę i niedzielę razem ze swoim zastępcą piliśmy wódkę na weselu kumpla i zachęciliśmy tym samym naszych sąsiadów do odwiedzin Po uzyskaniu członkostwa w sojuszu zacznę wojsko (off, rozwinięta infrastruktura i badania) -liczę wówczas na skoordynowane, wspólne akcje w ramach sojuszu

Pozdrawiam!

Załączniki:

0,5 l Wyborowej

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.korsarz.pun.pl www.naruto-rpg-gra.pun.pl www.zagadkizcalltv.pun.pl www.teambadboys.pun.pl www.msaug.pun.pl